zář29

  Dveře necháváme otevřené

  Kategorie // Zajímavost

  Vision

  V posledních dnech se stupňuje četnost dotazů na ochotu hnutí ANO sestavovat s tím, či oním koalici. Se souhlasem mých kolegů se k této věci vyjadřuji následovně.

  zář28

  ROZHOVOR: Bilance a vize

  Kategorie // Zajímavost

  Vision

  Představíte nám stručně volební program ANO?

  zář27

  Zvládli jsme obojí

  Kategorie // Zajímavost

  Vision

  Přílohou naleznete dokument, který by se dal nazvat „ZVLÁDLI JSME OBOJÍ". Dali jsme si práci s vytvořením této koláže proto, že se někteří z nás cítili zaskočeni útokem „Šance pro Příbram" a jejich volebním heslem, které na občany města křičí z kdejakého kouta „Jenom pařit nestačí". Naštěstí pro všechny, jedná se o jedinou stranu s takto apriori negativně laděnou kampaní v Příbrami.

  zář24

  Aquapark ano či ne..

  Kategorie // Zajímavost

  Vision

  Budova plaveckého bazénu, technické vybavení, elektrorozvody, technologie úpravy vody, rekuperace tepla, střecha a střešní konstrukce, zateplení budovy, zasklení a dokonce i těleso hlavního plaveckého bazénu se ocitly za hranicí své životnosti. Nové vedení radnice bude proto muset rozhodnout o budoucnosti příbramského plaveckého bazénu. Nebude to lehké rozhodování a přijetí jakéhokoli verdiktu bude bezpochyby mnohými občany odsuzováno. Rozhodnutí však padnout bude muset, ať už jeho výsledná podoba bude jakákoli.

  <<  1 2 3 4 5 6 7  >>  

  Rychlé kontakty

  Hnutí ANO Příbram

  Email:    info@anopribram.cz
  Web:    www.anopribram.cz