• Aktuálně
zář27

Zvládli jsme obojí

Kategorie // Zajímavost

Vision

Přílohou naleznete dokument, který by se dal nazvat „ZVLÁDLI JSME OBOJÍ". Dali jsme si práci s vytvořením této koláže proto, že se někteří z nás cítili zaskočeni útokem „Šance pro Příbram" a jejich volebním heslem, které na občany města křičí z kdejakého kouta „Jenom pařit nestačí". Naštěstí pro všechny, jedná se o jedinou stranu s takto apriori negativně laděnou kampaní v Příbrami.

zář24

Aquapark ano či ne..

Kategorie // Zajímavost

Vision

Budova plaveckého bazénu, technické vybavení, elektrorozvody, technologie úpravy vody, rekuperace tepla, střecha a střešní konstrukce, zateplení budovy, zasklení a dokonce i těleso hlavního plaveckého bazénu se ocitly za hranicí své životnosti. Nové vedení radnice bude proto muset rozhodnout o budoucnosti příbramského plaveckého bazénu. Nebude to lehké rozhodování a přijetí jakéhokoli verdiktu bude bezpochyby mnohými občany odsuzováno. Rozhodnutí však padnout bude muset, ať už jeho výsledná podoba bude jakákoli.

zář23

SOUTĚŽ O SVAČINU PANA STAROSTY

Kategorie // Zajímavost

Vision

Líbí se mi, že volby podněcují politiky k tomu, aby alespoň jednou za čtyři roky byli kreativní.

zář22

Jenom pařit nestačí?

Kategorie // Názor

Vision

Moc dobře si pamatuji, když pan starosta na předprázdninovém zastupitelstvu apeloval na to, aby strany vedly své kampaně konstruktivně, pozitivně a přesvědčily voliče vlastními vizemi a kvalitním programem.

<<  1 2 3 4 5 6 7  >>  

Rychlé kontakty

Hnutí ANO Příbram

Email:    info@anopribram.cz
Web:    www.anopribram.cz